قوانین سایت محب یار

قوانین عمومی:

بند 1. این وب سایت(محب یار) متعلق به هیئت محبین اهل بیت عليهم السلام می باشد. شما می توانید تبادلات مالی با هیئت را از طریق این پایگاه اینترنتی انجام دهید. تبادلات مالی شامل انواع هدایا و نذورات و طرح های خیریه بوده و نیز امکان پرداخت هزینه برنامه های اردویی، کلاس تابستانی، کارگاهی و... میسر می باشد. طرح ها و برنامه های دوره ای پیش تر اطلاع رسانی خواهد شد.
بند 2. اصول حاکم بر این پایگاه اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌ نماید و مدیران آن موظفند مطالب مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور را در این وب سایت قرار ندهند.
بند 3. در صورتی که در قوانین مندرج موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌ شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از وبسایت:

بند 1. روش های مشاركت در امور خیریه هیئت تا حد زیادی متنوع قرار داده شده است تا شما خیّر محترم بتوانید برای هر بخشی که مد نظر دارید هدیه خود را اختصاص دهید از قبیل مشارکت در مخارج ایام محرم، ایام فاطمیه، ماه رمضان، نذر گوسفند قربانی، واحد فرهنگی، واحد خواهران، ساختمان مقتل الشهداء و... که لیست کامل آن در بخش محل مصرف قید شده است. بنابراین شما مي توانيد با تعيين مبلغ مورد نظر خود و همچنين مورد مصرف آن اقدام به پرداخت آنلاين نماييد.
بند 2. محبین اهل بیت علیهم السلام شما مي توانيد به صورت ناشناس(بدون نام) و يا با درج نام خود در پرداخت تمامی انواع هدایا و نذورات هیئت و یا کمک به فعاليت هاي خیریه و عام المنفعه هیئت از قبیل گروه های جهادی مشاركت نماييد.
بند 3. جهت اطمينان خاطر واریزکنندگان محترم نسبت به مشاهده سوابق واریزهای صورت گرفته توسط ايشان و نيز پيگيري اقدامات خير، بزودی ناحیه کاربری ویژه واریزکنندگان وجه راه اندازي خواهد شد و از صفحه اصلي وبسايت قابل دسترس خواهد بود.
بند 4. پایگاه محب یار در هیچ صورتی اطلاعات کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر در صورت درخواست از سوی مراجع قضایی و با کسب مجوز از سوی آن نهاد.
بند 5. از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی، هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام به عنوان فروشنده و شخص پرداخت کننده وجه اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شوند.
بند 6. اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌ باشد و هزینه ‌ی کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. پایگاه محب یار در این روند مسئولیتی ندارد چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام می گیرد اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.